Titan HD (74447TE)

  • 24,5 hj 708cc Toro V-Twin mootor
  • Ülitugev keevis lõikekorpus
  • Garantii 4 aastat või 500 töötundi
  • Eluaegne garantii raamile

 7160 € +km

 

TITAN HD / 74447TE

Ülevaade

Toro uus Titan HD seeria niidumasin pakub vastupidavust ning annab professionaalse tulemuse nii kodukasutajale kui profesionaalile. Reguleeritav jalatugi ning mugav käetugedega iste muudavad niitmise mugavaks ning nauditavaks. Suurepärane valik suurte parkide ja spordiväljakute haljasalade haldamiseks.

Omadused

122 cm (48“) keevis lõikekorpus 122 cm (48“) keevis lõikekorpus
Ülitugev lõikekorpus on ehitatud hakkama saama karmides tingimustes ja pakkuma tõeliselt head niidukvaliteeti. 11,4 cm sügav, fabritseeritud keeviskorpus on väljakutseteks valmis. Lõikekorpuse esiserv on tugevdatud Toro „Bull-Nose“ kommerts tüüpi kaitserauaga. Kolm maapinda kopeerivad tugiratast ees ja kaks tõkist taga aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit ® multšikate.
Toro V-Twin mootor Toro V-Twin Mootor
708cc Toro V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
Tugev toruraam Tugev toruraam
5,0 cm x 7,6 cm täies ulatuses toruraam moodustab kaljukindla vundamendi kogu niidukile. Maksimaalse tugevuse tagab suur, jätkudeta ja keevisühendusteta raami toru.
Ülitugevad terapukad Ülitugevad terapukad
Toro Titan mudeli lõikekorpustel on kasutatud suuri, 19,7 cm diameetriga, vastupidavaid alumiiniumist terapukkasid, mis sisaldavad 2,5 cm läbimõõduga teravõlle ja tavapärasest suuremaid suletud laagreid.
Ühtlane lõikus täpsete teradega Ühtlane lõikus täpsete teradega
Eriti tugevad ja vastupidavad kuumtöödeldud lõiketerad annavad ideaalse lõike. Terad on vastupidavad löökidele ja kiirele kulumisele.
 Esmaklassiline Toro iste

Esmaklassiline Toro iste
Toro esmaklassiline istekoha süsteem on tõeliselt mugavuse liider. Istme eriti paks vahtkumm on reljeefne ja ümbritseb mugavalt operaatorit ja aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega, võimaldades paigaldada istme alla 2-5 vedru. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus. Standard varustuses on reguleeritavad käetoed.

Kummist rohusuunaja Kummist rohusuunaja
Rohu küljelesuunav deflektor lõikekorpustele on valmistatud vastupidavast, 8 mm paksust kummist ja võimaldab lähedalt niitmist, kahjustamata kontakti korral lõikekorpuse väljalaske ava või maastiku struktuure. Suunaja patenteeritud disain tagab rohu erakordse laialipaiskamise.
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS) Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS), on komplekteeritud koos turvavööga. Ta on mõeldud operaatori kaitseks, masina ümbermineku puhul. Kompaktse hoiustamise tarbeks või madalate takistuste alt niitmiseks on kaitseraam kiirkinnituste abiga kergesti kokkupandav.
Lõikekorpuse tõstmine

Jalaga juhitav lõikekorpuse tõstmine
See süsteem võimaldab niiduajal kiirelt tõsta ja langetada lõikekorpust ilma käsi juhtkangidelt eemaldamata. Lõikekõrgus on vahemikus 3,8 cm – 12,7 cm ja sel on 17 astet, 0,63 cm intervalliga, hoolitsedes et seadistus on sobilik just teile ja teie murule.

Hüdrosataatiline juhtimissüsteem Hydro-Gear HG-ZT3100 käigukast
HG-ZT3100 hüdrostaatiline jõuülekanne on sisemiselt hooldusvaba, varustatud kaitsekattega spin-on hüdrofiltritega. Käigukastile on projekteeritud vähem võimalikke lekkepunkte nii võib kasutaja kindel olla, et masina jõuülekanne on praktiliselt kuulikindel.

Tehnilised näitajad

Soovitatav niiduala
10 000 m2 +
Mootor
24,5 hj Toro V-Twin 708cc
Lõikekorpus
122cm, 3 tera, külgväljavise + mults
Kütuse paak 26,5 L
Rattad Ees: 13″x6.5-6″ , Taga: 22″x9.5-12″
Lõikeorgani lülitus Elektriline (PTO)
Lõikekõrgus 38 mm – 127mm
Pöörderaadius 0 cm
Kaal 406 kg
Standardvarustus Käetoed, tunnilugeja, topsihoidja, turvakaar

Kust osta meie tooteid?

Vaata müüjaid Eestis.

Vaata siit

Küsimused - Vastused.

Manuaalid, varuosad, Korduma kippuvad küsimused, garantii tingimused.

Klienditugi

2020 tootekataloog

Toro pakub innovatiivset tootevalikut, mis oma omadustega tagavad märgatava kasutamismugavuse iga töö jaoks.

Muruniidukid Nullpöörderaadiusega niidukid