• Parem sinu aiale ja nädalavahetusele
    TORO RECYCLER®

Pane UUS Toro Recycler proovile kohaliku Toro edasimüüja juures. Kliki siin, et külastada Toro.ee kodulehte ja leida lähim edasimüüja.Toro Recycler-i eelisedKasulik sinu murule

Purustab rohulibled mitmekordselt peeneks ja suunab nad
muru sisse, kus nad lagunevad kiiresti ja annavad mullale
toitaineid ning niiskust.

Keskkonnasõbralik

Kuna puudub vajadus niidetud muruliblede kokku korjamiseks, ei ole vaja ka prügikotte, transporti ja prügila koormamist.

Ajasääst

Toro Recycler multši tehnoloogiat kasutades kulutad vähem aega muru kogumiskoti tühjendamisele. Peeneks hakitud rohulibled suunatakse pinnasesse ja puudub vajadus kogumiskoti järele. Lihtsalt seadista niiduk multši süsteemile ja niida kiirelt ükskõik milline haljasala.

Kuidas multšimine toimub?


1 LÕIKETERA TEHNOLOOGIA

Muru niidetakse ja surutakse ülespoole Toro „high-lift“ tõstvate labadega terade abil. Need lõiketerad tekitavad võimsa ülesvoolu, mis tõstavad kasvava rohulible ja sooritavad puhta, ühtlase lõike.Tera hoiab lõigatud rohuliblesid õhus ja hekseldab need põhjalikult peeneks.


2 NIIDUKI LÕIKEKORPUS

Iga mudeli lõikekorpus on optimeeritud unikaalse kujuga, et tagada parim multšimise tulemus. Katsed viiakse läbi iga mudeliga eraldi, et leida parim
rohuliblede ringlus korpuses ja peenestatud liblede suunamine haljasalale.


3 TÕUKURID

Lõikekorpusesse strateegiliselt paigutatud kolmnurksed tõukurid suunavad niidetud rohulibled täiendavaks peenestuseks tagasi lõiketerasse. Hekseldatud muru on piisavalt peen, et olla kasulik muru toitaine ja mitte tekitada haljasaladele kuivanud murukamaraid.


4 KIIRENDUSTIIVIK

Pärast rohuliblede põhjalikku töötlemist luuakse kiirendustiiviku abiga väljapoole suunatud jõud, mis surub rohulibled alla, muru sisse. See tagab purustatud liblede jõudmise läbi kasvavate taimede ja ei jäta murupinnale lõigatud rohu jääke.
Kokkuvõtteks - haljasalale tagastatakse väärtuslikke toitaineid ja niiskust.

Leia oma aiale sobiv Recycler.


JÄRELKÕNNITAV NIIDUK

Lihtne ja kompaktne hoiustada
Kerge kasutada ja hästi manööverdatav
Sobilik niitmiseks ka kallakutel
 Vaata mudeleid

NULLPÖÖRDERAADIUSEGA NIIDUKID

Ideaalsed suurematele aedadele
Lühenda oma niitmise aega 45%
Kerge õppida kasutama ja lõbus sõita
Vaata mudeleid